Od 25.9. do 2.10.2023 bude prodejna v ČB zavřena z důvodu dovolené. Děkujeme za pochopení.

Pasta Smace Smoke - Hyper Jump 30 g

Vyzkoušejte energetický nápoj Cosmo - klasickou chuť osvěžujícího energetického nápoje.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: SPACE03
169 Kč 140 Kč bez DPH
Pasta Smace Smoke - Hyper Jump 30 g

Space Smoke - inovativní směs pro vodní dýmky bez obsahu tabáku.

 

Složení pasty:

- Minerální základ tvoří 100% přírodní minerály rozdrcené na mikroskopické částice, takže se jedná o nejčistší přírodní produkt.

- Glycerin patří do skupiny stabilizátorů, které mají schopnost udržovat a zvyšovat stupeň adheze. Zvyšuje hladinu kouře.

- Příchutě-identické s přírodními. Z vyspělých evropských organických ingrediencí.

- Obsah nikotinu v pastách se liší, aby se dosáhlo požadovaného účinku.

 

 Výhody:

- Pasta na vodní dýmce nehoří ani nemá hořkou chuť, protože neobsahuje tabák, což je hlavním důvodem těchto nepříjemných zážitků.

- Pomáhá také předejít bolesti hlavy při kouření dýmky, protože nikotin je dodáván a rovnoměrně rozložen díky minerálnímu absolventu.

- Korunka s pastou je hotová za 15 sekund. Ušetřete si čas a věnujte ho kouření vodní dýmky.

- Pastu Space Smoke lze kouřit po dobu až 2 hodin, aniž by se změnila její chuť a síla.

- Žádný nepořádek na stole nebo na pracovišti. Obsah stačí jen vymáčknout přímo do korunky. Kryt tuby vám umožní jej postavit na výšku.

 


Instrukce pro použití: (Space Smoke pasta je univerzální. Může být použita v čisté formě jako samotný produkt, stejně tak jako může být smíchána s tabákem.)

 

- Plnění pastou v čisté formě

Chcete-li připravit pastu Space Smoke v čisté formě, je důležité vzít korunku Phunnel a aplikovat pastu tak, aby zůstala na horním okraji centrální sopky prázdná 1-2mm.

Při míchání různých druhů pasty ji nanášejte střídavě po obvodu, poté vezměte dno korunky a několikrát otočte doleva a doprava - pasta se tak hladce a rovnoměrně usadí.

- Plnění pasty smíchanou s tabákem

Máte tři možnosti plnění pasty smíchanou s tabákem. Pastu můžete přidat na tabák a ponechat místo na kaloud nebo fólii, dále Pastu můžete smíchat s tabákem a připravit na korunce Phunnel nebo nanést na vnitřní stranu korunky a na ni přidat tabák. Ve všech případech ponechejte od okraje korunky cca 2-3 mm místa, aby se připravená směs nedotýkala kaloudu nebo fólie.

 

Doporučení:

- Pro kouření pasty i kvalitního typu tabáku je nejlepší použít korunku ”Phunnel”.

- Nedoporučujeme přeplňovat korunku tak, aby se kaloud dotýkal směsi. Tepelná odolnost Space Smoke je vysoká. Při ochlazení korunky a opětovném ohřátí snadno obnoví svou chuť.

- Doporučujeme používat uhlíky o rozměru 25mm.
Pro ohřátí korunky položte 4 uhlíky na alobal nebo kaloud. Korunku zakryjte speciálním víkem a nechejte ji 5-8 minut zahřát. Pro osobní preference nechte 2,3 nebo 4 uhlíky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: