Registrace

Pro nákup na našem e-shopu se musíte nejprve registrovat, aby jsme mohli ověřit Vaši plnoletost, jak nám nařizují zákony.

Dle § 6 zákona č. 65/2017 Sb. O ochraně zdraví před škodlivými účinky návykových látek lze tabákové výrobky, kuřácké pomůcky, bylinné výrobky určené ke kouření a elektronické cigarety prodávat prostřednictvím prostředku komunikace na dálku, pokud je vyloučen jejich prodej osobám mladším 18 let; za tím účelem musí být prodejce těchto výrobků prostřednictvím prostředku komunikace na dálku vybaven počítačovým systémem, který elektronicky jednoznačně ověří věk spotřebitele.

Registraci provedete na stránce: https://www.myhookah.cz/registrace/. Vyplňte Váš e-mail, zvolte si heslo a uveďte Vaše datum narození. Prosíme přiložte k Vaší registraci fotografii dokladu totožnosti. Na dokladu nechte viditelný pouze typ dokladu, jméno, příjmení a datum narození. Všechny ostatní citlivé údaje prosíme zakryjte. Ověření plnoletosti provedeme ručně v nejkratším možném termínu. Po schválení registrace se přihlaste na svůj účet, doplňte všechny povinné údaje v sekci "Moje osobní údaje" a uložte. Po vyplnění těchto údajů nás informujte e-mailem (myhookah@myhookah.cz) nebo formou sms na čísle 777 737 864 a my Vaši registraci plně autorizujeme a nastavíme věrnostní slevu.

 

Díky autorizované registraci na našem e-shopu nebudete muset při každém nákupu vyplňovat Vaše osobní a dodací údaje. Budete mít zboží za nižší ceny, získáte věrnostní slevy a další výhody. Při nákupu nebudete muset ověřovat svůj věk!

 

V případě, že jste provedli svou registraci při prvním nákupu a ověřili svou plnoletost prostřednictvím OVĚŘ18.cz, je nutné pro plnou autorizaci poslat doklad totožnosti na e-mail: myhookah@myhookah.cz. V opačném případě nebude registrace plně autorizována.