KS Power Shisha Cleaner - 500 ml

KS Power Shisha Cleaner 500 ml včetně rozprašovače je profesionální čistič vodních dýmek a příslušenství. Odstraňuje i silné a staré nečistoty, oleje a zbytky nikotinu bez námahy a zanechání zbytků. 95% biologicky odbouratelné.

Dostupnost Skladem (3 ks)
Kód: 7707
250 Kč 207 Kč bez DPH
KS Power Shisha Cleaner - 500 ml

Jak aplikovat:

Naplňte vodní dýmku 10-30 ml KS Power Shisha Cleaner a doplňte teplou vodou (30-70°C). Počkejte alespoň 5 minut, krátce protřepejte a poté důkladně opláchněte. Při extrémním znečištění použijte až 50 ml čističe a horkou vodu (max. 80°C), v případě potřeby prodlužte dobu působení. Chcete-li vyčistit i příslušenství, nastříkejte na něj čistič a nechte jej působit. Díly vodní dýmky vložte do nádoby s teplou vodou s maximálně 30 ml čističe Shisha na litr. Občas díly přesuňte. Po minimálně 5 minutách důkladně omyjte a osušte měkkým hadříkem.

Složení:

< 5 % neiontové povrchově aktivní látky, kationtové povrchově aktivní látky. Biocidní účinné látky: C12-C16 alkylbenzyldimethylamoniumchloridy

Bezpečnostní instrukce:

Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou. Používejte ochranné rukavice, ochranný oděv, ochranu očí, ochranu obličeje. Při požití okamžitě vypláchněte ústa a vyhledejte lékařskou pomoc, nevyvolávejte zvracení. V případě kontaktu s kůží nebo vlasy opláchněte vodou. V případě kontaktu s očima důkladně vypláchněte velkým množstvím vody, pokud možno vyjměte kontaktní čočky a pokračujte ve vyplachování. Biocidní přípravky používejte opatrně! Produkt způsobuje podráždění kůže a očí. Chraňte před slunečním zářením a teplem. Skladujte v chladu a uzavřené. Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: