Čistič na vázu vodní dýmky Schmand Weg - 140 g

Schmand Weg je speciální čistič se zakysanou smetanou pro vázu vodní dýmky.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: SCHW
230 Kč 190 Kč bez DPH
Čistič na vázu vodní dýmky Schmand Weg - 140 g

Schmand Weg je speciální čistič se zakysanou smetanou pro vodní dýmky. Rychle a snadno odstraní usazeniny od kouře i jiné zbytky ze skleněné vázy. Intenzivní čistič je dodáván v práškové formě. Schmand Web je biologicky odbouratelný a zliklidovat jej můžete jednoduše ve dřezu.

 

Použití:

2 čajové lžičky rospuťte v litru mírně teplé vody (ne horké ani vaříčí). Nalijte do vázy vodní dýmky, dobře protřepejte a nechte cca 5 minut působit. V případě větší nečistoty, použijte šťetku na vázu vodní dýmky a nechte prostředek déle působit. Poté obsah z vázy vylijte a dobře propláchněte.

Složení:

> = 30 % fosfáty, 5 % - < 15 % neiontové povrchově aktivní látky, < 5 % aniontové povrchově aktivní látky, < 5 % fosfonáty.

Bezpečnostní instrukce:

Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou. Používejte ochranné rukavice, ochranný oděv, ochranu očí, ochranu obličeje. Při požití okamžitě vypláchněte ústa a vyhledejte lékařskou pomoc, nevyvolávejte zvracení. V případě kontaktu s kůží nebo vlasy opláchněte vodou. V případě kontaktu s očima důkladně vypláchněte velkým množstvím vody, pokud možno vyjměte kontaktní čočky a pokračujte ve vyplachování. Biocidní přípravky používejte opatrně! Produkt způsobuje podráždění kůže a očí. Chraňte před slunečním zářením a teplem. Skladujte v chladu a uzavřené. Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

Nepoužívat pro vodní dýmky z akrylu nebo hliníku.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

KS Power Shisha Cleaner 500ml min removebg
207 Kč bez DPH
250 Kč
Kód: KSPC