Podložka Moze pro tabák - Mat White

Silikonová podložka pro přípravu tabáku od značky Moze

Dostupnost Skladem (3 ks)
Kód: 9981
390 Kč 322 Kč bez DPH
Podložka Moze pro tabák - Mat White

Představte si, že připravujete svou oblíbenou vodní dýmku. Ritál, který následujete krok za krokem, proces, ve kterém každý detail má svůj význam. Ale jedna věc vám stále chyběla. Něco, co tento rituál posune na zcela novou úroveň. Představujeme vám silikonovou podložku Moze pro tabák. Vašeho nového pomocníka, který z přípravy dýmky udělá skutečný požitek.

Silikonová podložka Moze není jen obyčejná podložka. Tento nenápadný kousek vyrobený ze směsi PVC a silikonu se brzy stane nezbytným prvkem vašeho rituálu. Proč? Protože vám nabízí pohodlí a čistotu, jako žádná jiná podložka. Je protiskluzová, což znamená, že se o váš cenný tabák nemusíte obávat, a je odolná vůči pachům, takže váš rituál bude vždy čistě o potěšení, bez rušivých vlivů.

Víte, co je na silikonové podložce Moze nejlepší? Ta bezproblémová integrace do vašeho života. Díky kompaktním rozměrům 30 x 21 cm a tloušťce pouhých 4 mm se vejde kamkoliv a stane se vaším stálým společníkem. Konečně můžete zapomenout na starosti s přípravou tabáku. S podložkou Moze bude každá příprava tabáku čistá, jednoduchá a elegantní. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: