Podložka Moze pod vodní dýmku - Coaster Black

Kód: 7929
390 Kč 322 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Silikonová podložka pod vodní dýmku od značky Moze

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představte si, jak relaxujete s přáteli, užíváte si klidný večer s vodní dýmkou v centru vašeho posezení. Ale pak se stane nečekané – vaše drahocenná váza se nebezpečně zakymácí. Každý zná ten pocit, kdy vám srdce vyletí na vteřinu z hrudi. Už žádné obavy! Představujeme vám silikonovou podložku Moze – vašeho nového strážce, který zajistí, že vaše večery budou od nynějška jen o relaxaci, bez zbytečného stresu.

Silikonová podložka Moze není jen obyčejný doplněk. Je to produkt, který byl pečlivě navržen pro milovníky vodních dýmek, kteří chtějí ochránit svůj nábytek i svou vázu. Směs PVC a silikonu v přesném poměru zaručuje, že vaše vodní dýmka zůstane pevně na místě bez jakéhokoli nebezpečí posunu či poškrábání. A co více? Tento šik designový doplněk dodá vašemu posezení nový rozměr – elegantní, sofistikovaný, přesto plný pohody.

Nyní si představte, že všechny ty obavy z nechtěného pohybu nebo poškození jsou pryč. Díky průměru cca 21 cm a tloušce cca 4 mm, silikonová podložka Moze poskytuje dostatečnou ochranu a stabilitu pro téměř jakoukoliv vodní dýmku. Užívání vašeho oblíbeného rituálu se stane ještě příjemnějším, když víte, že váš nábytek i váza jsou v bezpečí. Nejenže ochráníte své cennosti, ale zároveň přidáte estetický prvek, který podtrhne atmosféru každého stolování.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: